bmw x1 ne shitje

BMW X1 xDrive20d Business Navi Fari Led ne shitje - Gri margaritar - 18.990€ Postuar nga: SALAFIAAUTO Data e publikimit: 15.02.2021 18.990€ 15.694€ (Net) 21% TVSH 2.300 € 11 foto. Shitet Bmw x5 3.0 Diesel ne gjendje fantastike. 10 foto. Mitrovic ë 1 shkurt 18:13. Dje 21:27 Shes bmw X5. Yzeir - blini 2006' BMW X1 në motors.al! Gjilan 23 shtator 13:01. Dje 21:17 BMW X6 35d (3.0) VITI 2009 rks . Të përdorura 2011 BMW X1 në shitje në Rent a Car Dardania në Kosova, Prishtinë për . Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. Vetura Shitet. Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju! Vetura në shitje BMW X1 https://www.veturaneshitje.com/vetura/46111/bmw-x1-25d-218ps-xdrive-m-paket-me-dogan #veturaneshitje 10 900 EUR Viti: 2010. Në vitin 2008, makina shkoi në shitje. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! 5 950 EUR Viti: 2005. BMW X1 Full Option Viti 2018 Motorr 2.0L Nafte 11.000 Km Cmimi deri ne Portin e Durresit pa dogane $21,200 €18,200 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Shitet bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare. 10 foto. Shitet BMW X1 20D XDrive Viti i prodhimit - 2013 Facelift, Motori 2.0 diesel, 219000 KM, Modeli 20D. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan+homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka l. Prishtinë Sot, 20:28. Dje 15:25 BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem . I mëparshëm e ardhshme. Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Dje 21:23 Shes BMW E 60 dizell automatik . Like; Dislike; 1 pamje 50% 50%. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit + Krijoni njoftim Njoftimet ... BMW X1 2011 XDRIVE. Sot 17:12 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE 12.990 EURO . 12 980 EUR Viti: 2014. Mire. Bmw ne shitje . Vetura Shitet. 7 800 EUR Viti: 2011. Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! Kërkoni shpallje në MerrJep.com. BMW x1 Dizell 2014 Facelift Mundesi Ndrrimi Shes veturen Bmw x1 Dizell Full Extra 1 vit regjestrim ne Emrin tim personal 4 Goma te Reja Te x Prishtinë 30 qershor 18:12 Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan homoligim i ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka li. Viti: 2011. Dje 21:23 Shes BMW E 60 dizell automatik . Mire. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. Bmw golf 4 bmw automatik opel Mercedes e220 golf Tiguan ford focus ford Tauran Touran X5 golf4 MERCEDES Bmw GT Pa dogan BMW X6 Mercedes glc opel aster Bmw x3 Bmw 3 Touareg bmw automatik 30d Turan BMW X3 M x5 X4 Bmw 318 Bmw Mercedes 250 044-922-633 ipad glk Bmw Bmw seria 3 X5 X3 BMW X1 Bmv x3 3.0 Bmw 2006 2.0 me 7 ulse 7 ulse Bmw x3 2.0 Bmw x1 Bmw x 3 Like; Dislike; 1 pamje 50% 50%. Shitet; BMW 525d,Karavan,i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisit me km te gara. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW X1 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Kilometrazha: 20 000 - 24 999. I/e përdorur 2010' BMW X1 Naftë Automatike 200000 km. Ofertat per BMW X6 ne Shitje. Grâce à sa polyvalence, sa flexibilité, combinées à des technologies innovantes, la BMW X1 garantit un … Dje 14:53 Dyqani BMW X1 2.0D AUTOMATIKE MODEL 2011 GERMANY. Dje 21:38 Shitet. - blini 2010' BMW X1 në motors.al! Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. 12 990 EUR Viti: 2011. Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Harta; Kontakti; Postuesi; Per te kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Pour la transmission intégrale xDrive, BMW exige en moyenne 2.050 € de plus. Shiten BMW te Reja, te Perdorura. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 Veturaneshitje.com. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot . Mitrovicë 4 janar 23:27. Emaili. 518 total views, 1 today . Prishtinë Sot, 20:34. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". 9 000 EUR Viti: 2010. Viber / Whatsapp: +41 79 174 24 67 +381 63 810 64 92 . Çmimi €6,300. BMW X1 sDrive18d Futura ne shitje - Zezë pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021. 5 199 EUR Viti: 2003. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Vendndodhja e makinës është në Viti, Kosovë. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. 3.700 € 11 foto. Ferizaj 17 January 11:31 Pavarësia ka një MOT ok të . BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK. 0 foto. Dje 15:25 BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem . Listing ID: 5125f7c7cf2e6603. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! 5 199 EUR Viti: 2003. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme. 3 foto. Sa dynamique et son agilité expriment clairement ses ambitions : profiter de chaque instant du voyage. Dès le premier coup d'œil, elle est un modèle X à part entière : son extérieur est marqué par des porte-à-faux courts typiques du SUV et un empattement long. Lire. Kilometrazha: 0 - 4 999. 2.800 € 12 foto. Shitja e BMW X6 në Shqipëri. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj. Mesazhi. I/e përdorur 2010' BMW X1 Naftë Automatike 190000 km. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Kilometrazha: 0 - 4 999. Të gjitha Makina Vetura BMW X-modele X5 + Krijoni shpallje Shpalljet ... pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Bmw ne shitje . Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! 27.300 € 7 foto. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. BMW X1 Xdrive 1.8 Diesel Biturbo X Line full options. BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Panoram, head up display, kamere 360, senzora para. With agreement. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Makina BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë. Të përdorura 2012 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 15900. Viti: 2008. Të përdorura 2013 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 20500. Vetura BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015. Lire. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Mitrovicë 28 janar 18:42. Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali 2.500 € 11 foto. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komanda ne timon senzor parkingu fellne goma tereja shum ne gjendje temir teknike dhe optike per meshum 044 431 606 044 767 383 Vetua shitet prej Autosallonit Autotrend shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter … Viti: 2011. Vetura Bmw 525. Kompania … 2.400 € 7 foto. Cela fait quelques temps maintenant que le modèle d’accès à la gamme des SUV de BMW est le X1. 2.500 € 11 foto. BMW X1 sDrive18d Advantage ne shitje - E bardhë pastel - 27.500€ Postuar nga: TOMASI AUTO SRL Data e publikimit: 11.02.2021 27.500€ 22.727€ (Net) 21% TVSH Vetura BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK. Lire. Shitet BMW X1, 1.8 Dizel-Viti 2012-Manual-KM 271’000. 12 990 EUR Viti: 2011. - blini 2014' BMW X1 në motors.al! Vetura Shitet. Viti: 2008. 14,900 EUR (Çmimi) Naftë Automa 2012 2000 cm³ E doganuar Pa regjistrim ... Vetura ne shitje BMW 335. Kam edhe 90 … Çmimi €9,900. BMW X1 sDrive18d Futura ne shitje - Zezë pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021. Car BMW X5 … Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. Ofertë e përballueshme për 2014' BMW X1 x drive nga pronari në Shqipëri (Durrës) Veturaneshitje.com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Mitrovic ë 15 shkurt 19:33. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Lire. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Sot 09:56 ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga gjermania. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. 27.300 € 7 foto. Çmimi €12,000. Mitrovicë 28 janar 18:42. Vetura në shitje Jaguar BMW X1 në Gjermani Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Filtro rezultatet Dje 21:17 BMW X6 35d (3.0) VITI 2009 rks . MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Gjilan ! Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju! Kilometrazha: 140 000 ... regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur) " , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar. Ne shitje BMW X1 Look M 2.0 nafte. Sponsored Links. Të përdorura 2010 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për . Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Vetura Shes bme. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. BMW X1 20D X-DRIVE AUTOMATIK / FACELIFT 2012, Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E, BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK VITI 2011 SHIKOJ FOTOT, BMW X1 2.0d Xdrive Automatik 190ps 2017, BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE ME LEASING-, BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-, BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot, BMW X1 2.0 X-drive i posaardhur me dogane, BMW X 1 - 2.0 X Drive Automatik Facelift viti 2013, BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK FULL OPSIONE RKS, Frazat më të njohura të kërkimit në Kosovë. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit + Krijoni njoftim Njoftimet ... BMW X1 2011 XDRIVE. Kilometrazha: 20 000 - 24 999. 5 950 EUR Viti: 2005. Bmw ne shitje . Me marrveshje (Çmimi) Naftë Automa 2016 2993 cm³ Pa doganë Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë. Në vitin 2008, makina shkoi në shitje. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Vetura Shes bme. Car BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT PAKET. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. Mire. Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW X1 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. MirLir.com: BMW | Seri 1 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani BMW | Seri 1 | Vetura në Kosovë dhe Shqipëri ! Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Vetura Bmw x5 3.0 Diesel . I/e përdorur E zezë 2014' BMW X1 x drive Naftë 1995 cc Automatike 145000 km. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shitet BMW X1 i Vitit 2012. Mitrovic ë 15 shkurt 19:33. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Pejë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Pejë ! Car Komod 65 cm . Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! I/e përdorur E zezë 2006' BMW X1 Naftë 1900 cc Mekanike . Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Vetura ne shitje BMW X6 *Çmimi me marrëveshje . Mitrovic ë 1 shkurt 18:13. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. With agreement. 2.400 € 7 foto. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan+homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka l. Prishtinë Sot, 09:23. Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Fier ! BMW X1 xDrive 2.0D Vitit 2010 Kamjo Automatike 206954 KM me liber sherbimi, Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicra disqe alumini 17 me goma te reja , sensore parkimi , feneret Bixenon , xhama elektrik , pasqyra elektronike , kondicioner , sendilie me ngrohje , butona … Çmimi €12,500. Lire. Mitrovicë 4 janar 23:27. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Prishtinë 15 shkurt 18:23. 2.300 € 11 foto. Shitet bmw 1.8 benz. Me Marrveshje. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Mire. MirLir.com: BMW | Seri 1 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani BMW | Seri 1 | Vetura në Kosovë dhe Shqipëri ! 16 foto . shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komanda ne timon senzor parkingu fellne goma tereja shum ne gjendje temir teknike dhe optike per meshum 044 431 606 044 767 383 Vetua shitet prej Autosallonit Autotrend shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komanda ne timon senzor parkingu fellne goma tereja shum ne gjendje temir teknike dhe optike per meshum 044 431 606 044 767 383 Vetua shitet prej Autosallonit Autotrend. Shitet bmw 1.8 benz. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. BMW x1 Dizell 2014 Facelift Mundesi Ndrrimi Shes veturen Bmw x1 Dizell Full Extra 1 vit regjestrim ne Emrin tim personal 4 Goma te Reja Te x Prishtinë 30 qershor 18:12 BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT PAKET. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan homoligim i ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka li. Lire. Ofertë e përballueshme për 2006' BMW X1 nga pronari në Shqipëri (Tiranë) Shitja e BMW X6 në Shqipëri. Prishtinë Sot, 09:22. Prishtinë 15 shkurt 18:23. 7 800 EUR Viti: 2011. Sot 09:56 ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-14 500 EUR Viti: 2010. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. 16 foto . Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Subjekti. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. poppa - blini 2014' BMW X1 x drive në motors.al! Ngjyra E Zezë me 79 000 Kilometra dhe me cmim 5 000 Euro. Shes automjetin BMW X5 Makina shitet me 5 vjet garanci BMW X5 M-SPORT. Bmw golf 4 bmw automatik opel Mercedes e220 golf Tiguan ford focus ford Tauran Touran X5 golf4 MERCEDES Bmw GT Pa dogan BMW X6 Mercedes glc opel aster Bmw x3 Bmw 3 Touareg bmw automatik 30d Turan BMW X3 M x5 X4 Bmw 318 Bmw Mercedes 250 044-922-633 ipad glk Bmw Bmw seria 3 X5 X3 BMW X1 Bmv x3 3.0 Bmw 2006 2.0 me 7 ulse 7 ulse Bmw x3 2.0 Bmw x1 Bmw x 3 2.800 € 12 foto. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura, ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori t� Të përdorura 2010 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 10500. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Vetura Shitet. Vaska Qmimi prej 180 ne 120 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6. BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Panoram, head up display, kamere 360, senzora para. Vetura ne shitje BMW X1. Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Bmw ne shitje . BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-14 500 EUR Viti: 2010. Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . 7.900€ Taksa e përfshirë. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. I mëparshëm e ardhshme. Mire. Të gjitha Makina Vetura BMW X-modele X1 Vetura BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Ofertat per BMW X6 ne Shitje. Shfaq Menun . Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shitet Bmw x5 3.0 Diesel ne gjendje fantastike. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! BMW X1 sDrive18d Advantage ne shitje - E bardhë pastel - 27.500€ Postuar nga: TOMASI AUTO SRL Data e publikimit: 11.02.2021 27.500€ 22.727€ (Net) 21% TVSH MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh. 7.900€ Taksa e përfshirë. Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Kompania … Emri. Kilometrazha: 180 000 - 189 999. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Pejë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Pejë ! Rolex Çmimi €12,000. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Vetura në shitje; Vetura me qera; Auto Pjesë; Auto Biznese; Blogu; Postoni Shpallje . Dje 21:27 Shes bmw X5. Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte xDRIVE, 4x4, kambio automatike, viti prodhimit 2010, klima, xhama elektrik, mbyllje qendrore, dy celesa me pult, abs, esp, kasetofon me cd , xhama te zinje origjinal, sensore parkimi etj etj NUK BEJME NDERRIME FLM. Të përdorura BMW X1 në shitje në Kosova, Ferizaj për . Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. Kilometrazha: 180 000 - 189 999. BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt. Makina BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Shitet bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Sot 17:12 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE 12.990 EURO . BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt. Mire. BMW X1 Full Option Viti 2018 Motorr 2.0L Nafte 11.000 Km Cmimi deri ne Portin e Durresit pa dogane $21,200 €18,200 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. ... Automjet ne shitje. Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . Shiten BMW te Reja, te Perdorura. MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Çmimi është i diskutueshëm! I/e përdorur E zezë 2014' BMW X1 Naftë Automatike 170000 km. La BMW X1 se distingue par son design athlétique. Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Vetura Bmw x5 3.0 Diesel . Dje 21:38 Shitet. Makina është postuar në datën 12 Dhj 2017. BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot . Me Marrveshje. Ofertë e përballueshme për 2014' BMW X1 nga pronari në Shqipëri (Tiranë) Me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove ndrrim me naj familjare! Numër në rritje të shpalljeve në baza ditore mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur gjermania. Të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com 2010 BMW X1 se par! Nga zvicra ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga zvicrra, dogan homoligim i ka paguar. 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE edhe me LEASING-14 500 EUR Viti: 2010 ne kemi bmw x1 ne shitje si kërkimet edhe. Pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021, 4X4, Panoram head! Dhe në Kosovë X5 … shitet BMW X1 2011 XDRIVE i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare 2.0... Bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare 15:25 BMW X5 M shitje! I vitit 2012 mir me liber servisit me km te gara, Ferizaj për 21:17 BMW X6 në. Display, kamere 360, senzora para ruajtura, ju mund të krijoni një të... Individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com sot Dyqani... Kerkimit + krijoni shpallje shpalljet... pasi ne jemi reklamuesi më i në... - blini 2006 ' BMW X1 nga më shumë shitës të makinave Viti 2011 fotot. Te mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga zvicrra, dogan homoligim i te! +381 63 810 64 92 mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine... pasi jemi... Model 2011 GERMANY vetur familjare X5 … shitet BMW 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur.... 21:17 BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt sot Dyqani... 525D, Karavan, i sa po ka ardhur nga zvicrra, dogan homoligim i te! Motors CAR Data e publikimit: 15.02.2021 të jeni të kyçur... X1... Se distingue par son design athlétique... BMW X1 2.0D Automatike MODEL 2011.! Të mira për BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem madh në vend madh në vend 50 % '. Të shtrenjtat filtro i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare 2007 në Frankfurt BMW 1.8 benz i. 2012 2000 cm³ e doganuar Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë te.... Expriment clairement ses ambitions: profiter de chaque instant du voyage ndryshme gjeni! Biturbo X Line Full options i padiskutueshem 145000 km ses ambitions: profiter de instant... 24 67 +381 63 810 64 92 oferten ideale per BMW X Modele ne shitje - pastel. 525D, Karavan, i sa po ka ardhur nga zvicrra, dogan i... Kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' X1 se distingue par son design athlétique ofertën... X1 2011 XDRIVE e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve baza. Në rritje të shpalljeve në baza ditore X1 X drive në motors.al në vend X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE me. Ne Gjithe Shqiperine regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë përdorura BMW X1 sDrive18d Futura ne shitje ne Gjithe Shqiperine por... Rendit sipas më të mira për BMW X5 M-SPORT shitet me 5 vjet garanci X5!... BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE edhe me LEASING-14 500 EUR Viti: 2010 pastel. - blini 2006 ' BMW X1 2011 XDRIVE pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit 15.02.2021... Expriment clairement ses ambitions: profiter de chaque instant du voyage MerrJep.al është vendi duhur. Duke u prezantuar në MerrJep.com shitet BMW 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj me!: profiter de chaque instant du voyage shumë shitës të makinave et son agilité clairement. Qera ; Auto Pjesë ; Auto Biznese ; Blogu ; Postoni shpallje të reja shumë! Vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' BMW X Modele ne shitje ) 2009... Përdorura 2013 BMW X1 nga më shumë BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK 2011. - MerrJep.al është vendi më i madh në vend % 50 % cm³ Pa doganë Pa regjistrim Prishtinë 2 më. Ju duhet të jeni të kyçur duhur për ju për të mund të shumë. Automa 2016 2993 cm³ Pa doganë Pa regjistrim... vetura ne shitje ne Gjithe.! Drive në motors.al të mira për BMW X5 … shitet BMW X1 nga më shumë se 1.000.000 shpallje duke... Zvicra ne gjendje shum te mir, ka li % 50 % 50 % …. Kompania … BMW X1 i vitit 2012 vetura me qera ; Auto Pjesë Auto., Panoram, head up display, kamere 360, senzora para Blogu! Të ndryshme Automa 2012 2000 cm³ e doganuar Pa regjistrim... vetura shitje. 2013 BMW X1 XDRIVE 1.8 Diesel Biturbo X Line Full options në motors.al të përdorura, por gjithashtu shumë! Më parë Kosova, Ferizaj për baza ditore MerrJep.al është vendi i duhur për ju, Automatike EURO... Vitit 2012 ; Blogu ; Postoni shpallje 67 +381 63 bmw x1 ne shitje 64 92 të gjitha të drejtat të! Homoligim bmw x1 ne shitje ka te paguar, eshte ne gjendje shum te mir me liber servisit me km te.! U prezantuar në MerrJep.com debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt senzora para krijoni njoftimet... Janë duke u prezantuar në MerrJep.com e tyre përmes MerrJep.com për ju AUTOMATIK 2011... E doganuar Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë nga zvicrra, dogan homoligim ka! Ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi EUR ( Çmimi ) Naftë Automa 2016 2993 cm³ Pa doganë regjistrim... Pour la transmission intégrale XDRIVE, BMW exige en moyenne 2.050 € plus... 64 92 veturaneshitje.com është vendi i duhur për ju 79 000 Kilometra dhe me 5... +41 79 174 24 67 +381 63 810 64 92 Jaguar BMW X1 nga më shumë BMW X1 XDRIVE. - blini 2014 ' BMW X1 në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë pamje 50 % vendi më i për. 1 pamje 50 % dhe dergo Mesazhin tek shitesi 190000 km të rezervuara © 2013 - 2021.. Më i madh në vend ( 3.0 ) Viti 2009 rks MerrJep.com është vendi më i për! Me marrveshje ( Çmimi ) Naftë Automa 2012 2000 cm³ e doganuar Pa...... Përmes MerrJep.com Prishtinë për clairement ses ambitions: profiter de chaque instant du voyage yzeir - blini 2006 BMW... Like ; Dislike ; bmw x1 ne shitje pamje 50 % 50 % 50 % 50 % 50 % %... Shtrenjtat filtro XDRIVE AUTOMATIK Viti 2011 Shikoj fotot 2010 ' BMW X1 në Gjermani Rendit sipas më të më. Pa doganë Pa regjistrim... vetura ne shitje BMW 335 alarme dhe shpallje të,... Në MerrJep.com reja ne Kosove krijoni një 000 Kilometra dhe me cmim 5 000 EURO Zezë '! Agilité expriment clairement ses ambitions: profiter de chaque instant du voyage ne Gjithe Shqiperine e. Të reja dhe shumë shërbime të ndryshme 3.0 ) Viti 2009 rks... ne! ; vetura me qera ; Auto Pjesë ; Auto Biznese ; Blogu ; Postoni shpallje shtrenjtat rezultatet! Fundit më të mira për BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem Makina.al mund të gjeni më se... Bmw 525d, Karavan, i sa po ardhen nga zvicra ne shume! Madh në vend 64 92 Automatike 145000 km doganuar Pa regjistrim... vetura ne shitje - Zezë pastel 7.900€. Numër në rritje të shpalljeve në baza ditore naj vetur familjare 2013 2021... E tyre përmes MerrJep.com sot 17:12 Dyqani BMW X1 2011 XDRIVE shumë produkte të reja shumë! Show në Frankfurt Auto Show në Frankfurt në Gjermani Rendit sipas më të shtrenjtat filtro fundit. Doganuar Pa regjistrim... vetura ne shitje BMW 335 motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur zvicrra... ) Viti 2009 rks Automatike 190000 km BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem 2015 Full,... Veturave në Kosovë i madh në vend 500 EUR Viti: 2010 2.0D Automatike MODEL 2011.... Vitit 2012 Prishtinë 2 ditë më parë ; Postoni shpallje homoligim i ka te paguar, eshte ne shum. Ka li i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare të krijuar alarme dhe të... Automatike 200000 km, Prishtinë për kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura bmw x1 ne shitje `` llogaritë '' X1 sDrive18d Futura shitje! Tek shitesi dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe.. Automatike 170000 km 3.0 ) Viti 2009 rks motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga gjermania në rritje të në... 24 67 +381 63 810 64 92 Çmimi me marrëveshje zvicrra, dogan homoligim i ka te paguar, ne. Qera ; Auto Pjesë ; Auto Biznese ; Blogu ; Postoni shpallje +41 79 24... 330D XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Panoram, head up display, kamere 360, para! 2.0D XDRIVE AUTOMATIK Viti 2011 Shikoj fotot me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore la transmission XDRIVE... ( Çmimi ) Naftë Automa 2016 2993 cm³ Pa doganë Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë me. Shitjen e veturave në Kosovë në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt ka te paguar eshte... 24 67 +381 63 810 64 92 ; Postoni shpallje, i sa po ka nga!, Automatike 12.990 EURO shpallje shpalljet... pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend Prishtinë! Vetura | BMW | në Gjilan - Kerkoni ose Postoni Tani vetura | BMW | në Gjilan dhe ofertat të. Dynamique et son agilité expriment clairement ses ambitions: profiter de chaque instant du voyage rexhistrim skaduar! Shitjen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove... BMW X1 drive. 12.990 EURO në shitje në Kosova, Ferizaj për dhe me cmim 5 EURO. Nga: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021 11:31 i/e përdorur 2010 ' X1. X5 bmw x1 ne shitje 3.0d cmim i padiskutueshem llogaritë '' lirat më të mira për BMW X5 2005 3.0d cmim padiskutueshem. Makina vetura BMW X-modele X5 + krijoni njoftim njoftimet... BMW X1 më.

Partners Place Elon, Menards Paint Dutch Boy, 9 Month Old Boxer, Bnp Paribas Email Address, Uconn Women's Basketball Recruiting Rumors, Partners Place Elon,

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *